Frankly Messenger

Frankly Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    Tictoc Planet, Inc.

iPhone ve iPad'iniz ile gönderdiğiniz mesajların hemen kendilerini yok ederek ortadan kalkmalarını bu mesajlaşma uygulaması ile sağlayabilirsiniz.

Frankly Messenger, son zamanlarda ortaya çıkmış olan en ilginç mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ve iPhone ile iPad cihaz sahipleri tarafından ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Temel olarak Snapchat’in sistemine benzeyen ancak ondan çok daha gelişmiş gizlilik özellikleri barındıran uygulama sayesinde dostlarınızla çok daha kolay bir şekilde konuşabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde gönderdiğiniz mesajların kim tarafından gönderildiği mesajların yanında yazmıyor ve dolayısıyla yazdıklarınızdan dolayı daha sonra dalga geçilmeniz ya da suçlanmanız gibi durumlarla karşılaşmıyorsunuz. 

Gönderdiğiniz mesajlar alıcı tarafından görüldükten on saniye sonra kendilerini yok ediyorlar ve böylece ekran görüntüsü alma gibi yollara başvurmak isteyenlerin oldukça sınırlı bir süresi oluyor. Ekran görüntüsü alınsa bile mesajınızın yanında adınız yazmadığı için hiç bir şekilde yazdıklarınız nedeniyle suçlanmanız mümkün olmuyor.

Dilerseniz resimler de gönderebilir ve birden fazla kişi ile aynı anda grup sohbeti yapabilirsiniz. Eğer alıcı mesajınızı almış ancak henüz açmadıysa, bu mesajları geri alabilir ve yazdıklarınız daha görünmeden ortadan kaldırabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve kullanıcıyı koruyan bir yapıya sahip olan uygulamayı denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR