Frantic Rabbit

Frantic Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frantic Rabbit, kırmızı ve mavi çikolataları doğu sepetlere doldurup tavşanı dengede tutmaya çalışacağınız bir iOS beceri oyunu.

Frantic Rabbit, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde keyifle oynayabileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir iOS beceri oyunu. Bu oyundkai amacınız makinelerden çıkan kırmızı ve mavi yumurtaları ekrandaki tavşanın sağında ve solundkai kendi renklerindeki sepetlere toplamak. Buraya kadar her şey normal ve eğlenceli gözükmesine rağmen aslında işler biraz karışıyor çünkü tavşanın bir sepetindeki yumurtaların sayısı artarsa tavşanın dengesi bozulup devriliyor. Bu nedenle kırmızı ve mavi çikolatalı yumurtaları dengeli olarak sepetlere doldurmanız gerekiyor.

Reflekslerinizin önemli olduğu oyunlardan birtanesi olan Frantic Rabbit ile hem arkadaşlarınızla yarışabilir hem de kendi rekorunuzu kırmaya çalışabilirsiniz. Oyundaki yumurta makineleri sürekli üretim yapıyor ve oyundakialana sürekli yumurta gönderiyor. Sizin görevinizde bu yumurtaları sepetlere doldurmak.

Sepetlerdeki yumurta çokluğuna göre tavşanın ortasında yer alan ibre yön değiştiriyor. Bunun anlamı diğer tarafa yumurta atmanız gerektiği. Aksi halde tavşan devrilir ve oyun sona erer. Eğer tavşanı uzun süre dengede tutmayı başarabilirseniz, yüksek puanlar elde edebiliyorsunuz.

Oynanış açısından oldukça eğlenceli ve zorlayıcı olan Frantic Rabbit'i ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirip mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.