Free Candle 3.0.1 (ios)

Free Candle

Free Candle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free Candle uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda gerçek bir muma kavuşabilirsiniz.

Free Candle uygulaması, adından da tahmin edebileceğiniz gibi iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir şamdan mum ışığı uygulaması ve hem kolay arayüzü hem de ücretsiz yapısıyla dikkatleri çekiyor. Uygulama pek çok benzer uygulamadan çok daha yüksek bir kaliteye sahip ve içerisindeki mum sizin hareketlerinize göre tepki gösterebiliyor. Ayrıca uygulamada bulabileceğiniz mumlar yetersiz gelirse uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bunlara yenilerini de ekleyebiliyorsunuz.

Uygulamayı nasıl kullanabileceğiniz temel olarak sizin hayal gücünüze dayanıyor diyebilirim. Romantik anlarda kullanabileceğiniz gibi konserlerde, karanlık ortamlarda ve aklınıza gelebilecek tüm diğer zamanlarda istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. İstenilen ambiyansı yaratmakta oldukça başarılı olduğunu söyleyebileceğim uygulamanın ücretsiz sürümünde bile pek çok mum yer alıyor ve böylece seçeneklere ulaşmak için sadece satın alma yapmanız gerekmiyor.

Ekranınızda belirecek olan mumun ateşini oynatmak için dilerseniz parmaklarınızı ekranda gezdirebilir, dilerseniz de cihazınızın mikrofonuna üfleyerek ışığın hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Ateşin hareket efekti çok gerçekçi olarak hazırlanmış ve fizik kurallarına uygun bir şekilde hareketleniyor.

Uygulama aynı zamanda müzik çalma yeteneğine de sahip ve böylece bir yandan mumunuz yanarken bir yandan iTunes müziklerinizi arkaplanda çalabiliyor, başka bir müzik çalma uygulaması ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Çalan müziklerin ateşi oynatmaması için mikrofon girişini kapatmak yahut ateşin oynaması için açmak da mümkün. Cihazınızda sahip olmaktan keyif alacağınız uygulamalardan birisi olan Free Candle'a bir şans vermenizi öneriyorum.

YORUMLAR