Free

Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Free

Free, sevdikleri kişilerle daha fazla vakit geçirmek isteyen kullanıcıların hizmetine sunulan bir sosyal medya uygulaması. Hem iPhone hem de iPad'lerimizde kullanabileceğimiz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Son derece sade bir altyapıya sahip olan Free kullanıcılarına gereksiz ayrıntılardan arındırılmış bir iletişim ortamı kuruyor. Gerek duymayacağımız özellikleri sunmaktansa böylesine rafine bir kullanım deneyimi sunması epey hoşumuza gitti.

Peki bu uygulamayla tam olarak neler yapabiliyoruz? Aslında kullanım olarak sosyal medya kategorisinde yer alan diğer uygulamalara bir hayli benzerlik gösteriyor. Yine durum güncellemeleri yapabiliyor ve arkadaşlarımıza mesajlar atabiliyoruz. Tabii ki onların yaptıkları durum güncellemelerine göz atabilme şansına da sahip oluyoruz.

Free üzerinden arkadaşlarımızla bireysel konuşmalar gerçekleştirebileceğimiz gibi grup konuşmaları da açabiliyoruz. Gruba birkaç arkadaşımızı davet ederek eğlenceli sohbetler gerçekleştirme şansına sahibiz.

Uygulamada birbirinden ilginç rozetler bulunuyor. Bu rozetler duygu ve düşüncelerimizi daha rahat ve eğlenceli yolda ifade edebilme şansı veriyor. Piyasada isim yapmış uygulamalara nazaran daha basit bir kullanım formatına sahip olan Free, arkadaşlarıyla iletişim kurmanın eğlenceli yolunu arayanlara hitap ediyor.

YORUMLAR