Freedom

Freedom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Freedom, Safari tarayıcıda daha hızlı gezinmenizi sağlayan, gizliliğinizi koruyan reklam engelleme uygulamaları arasında.

Freedom, Safari tarayıcıyla entegre çalışan reklam engelleme uygulamaları arasında. Reklamları engelleyerek hem internette daha hızlı gezinmenizi sağlayan, hem de çevrimiçi gizliliğinizi koruyan uygulama iOS 9 yüklü iPhone ve iPad’lerle uyumlu.

iOS cihazınızda webde gezinmek için Safari tarayıcıyı tercih ediyorsanız, reklamlara takılmadan olabildiğince hızlı bir şekilde gezinmenize imkanı tanıyan, aynı zamanda internet kotanızdan daha az harcamanızı sağlayan reklam engelleme uygulaması Freedom’u kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

iOS 9 ile birlikte yayınlanan onlarca reklam engelleme uygulamasından biri olan Freedom’un en önemli özelliği ücretsiz olması ve diğer ücretli reklam engelleme uygulamalarıyla aynı deneyimi sunması. Yani hiçbir ücret ödemeden reklamsız gezinmenin keyfini sürebiliyorsunuz. Tabiiki ücretsiz olması sebebiyle çerez, takip, sosyal ağ widget’larını engelleme gibi ekstra seçenekler sunmuyor ancak web sayfalarında kesinlikle can sıkıcı reklamları ortadan kaldırıyor.

Reklamları silerek hem sayfaların daha hızlı açılmasını, hem de içeriğe odaklanmanızı sağlayan Freedom, benzeriyle karşılaştırdığımızda ücretsiz olmasına rağmen oldukça başarılı diyebilirim. Unutmadan, uygulamayı kullanabilmeniz için Safari ayarlarında bulunan İçerik Engelleyiciler’den Freedom’u açmanız gerekiyor.

YORUMLAR