FreshFeed

FreshFeed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    14

  • ÜRETİCİ

    Fligoo

FreshFeed sayesinde ilgimizi çekebilecek içerikleri tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinden takip edebiliyoruz.

FreshFeed, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir içerik takip uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan FreshFeed'in en önemli özelliği tamamen kullanıcı odaklı çalışıyor olması. Bu sayede derlenen içeriklerin hepsi kullanıcının ilgi alanlarına ve merak ettiği konulara göre seçiliyor.

FreshFeed'in tasarımı ve kullanım özellikleri basitlik üzerine kurulu. Bu sayede daha önce bu tarz bir uygulama kullanmamış olanlar dahi FreshFeed'i kullanırken herhangi bir zorluk yaşamayacaklardır. Özellikle arayüz tasarımı derlenen tüm içeriklerin net ve anlaşılır bir şekilde listelenmesine müsaade ediyor.

Uygulamayı kullanarak takip edebileceğimiz içerikler arasında flaş gelişmeler, dünyadan haberler, ilginç internet başlıkları ve videolar var. Bunları istersek Facebook ve Twitter gibi farklı sosyal medya kanalları üzerinden takipçilerimizle de paylaşabiliyoruz.

Açıkçası sorunsuz ve akıcı bir kullanım sunması sebebiyle FreshFeed'i haber takibi için bir uygulama arayan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR