Frim 2.4.4 (ios)

Frim

Frim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frim, Türkçe arayüz ile gelen, tamamen ücretsiz yepyeni sosyal ağ uygulamasıdır.

Yalnızsanız ve de yeni kişilerle tanışmak için can atıyorsanız, arkadaşlık kurmak isteyen kişilerle sizi bir araya getiren Frim, sizin için yaratılmış bir uygulama. Filtreme seçeneği sayesinde kendinize en uygun kişiyi görebilir, onunla sınırsız sohbetin keyfini sürebilirsiniz. Üstelik bunun için ne üyelik aşamasında ne de kullanımda hiçbir ücret ödemezsiniz.

Yeni arkadaşlık uygulamalarından biri olan Frim, bulunduğunuz yeri tespit ederek kilometrelerce ötenizde değil neredeyse yanı başınızda olan yalnız kişileri bulur. Kullanımı basit ve hızlı olan arayüz tamamen Türkçe’dir.

Frim ile kendi ülkenizdeki veya dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz. Kaç yaşında biri aradığınızı, cinsiyetini, yaşadığını şehir ve ülkeyi, hobileri kendiniz belirlersiniz. Sohbet ederken mesajlarınıza –popüler mesajlaşma uygulamalarındaki gibi- yüz ifadeleri, emojiler, stickerlar ekleyebilir, fotoğraf paylaşabilirsiniz.

Frim, Tinder gibi popüler arkadaşlık uygulamalarına alternatif olarak kullanılabilecek düzeyde. Hem ücretsiz, reklamsız, hem de Türkçe olması açısından deneyebilirsiniz.

YORUMLAR