Froggy Jump 1.25 (ios)

Froggy Jump

Froggy Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Froggy Jump, reflekslerine güvenen oyunseverlerin göz atması gereken yapımlardan birisi.

Froggy Jump, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli fakat bir o kadar da zorlu bir arcade oyun olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan bu oyun grafikleri ile öne çıkmasa da oyuncuları sinir eden zorluk seviyesiyle dikkat çeken isimler arasındaki yerini alıyor.

Oyundaki temel amacımız kontrolümüze verilen ve sürekli olarak ilerleyen kurbağayı platformlar arasında zıplatmak. Nihai amacımız ise mümkün olduğunca yukarı tırmanmak ve en yüksek puanı almak.

Kurbağayı yönlendirebilmek için cihazımızı sola ve sağa eğimlendirmemiz gerekiyor. Bunu yaparken çok dikkatli olmamız gerek aksi halde kurbağa platformdan aşağı düşüyor ve oyunu kaybetmiş oluyoruz. Yolculuğumuz esnasında karşımıza çıkan güçlendiriciler hatırı sayılır ölçüde avantaj sağlıyorlar. Ekrana dokunduğumuz anda itici roketler devreye giriyor ve kurbağayı yüksek bir hızda yukarı fırlatıyorlar.

Oyunda 13 farklı arkaplan teması var. Bunlar arasında son derece çılgın ve özgün mekan tasarımlarına da yer verilmiş. Game Center desteği de sunan Froggy Jump, arkadaşlarımızla rekabet edebilmemize imkan veriyor.

Grafikleri biraz daha iyileştirilirse bu oyun epey popüler olacaktır. Yine de beceri oyunlarından hoşlananlar mutlaka göz atmalı.

YORUMLAR