Frogi

Frogi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Frogi, TTNET'in ücretsiz olarak sunduğu eğlenceli bir refleks geliştirme oyunudur.

Frogi, iPhone ve iPad’inizde hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz oldukça keyifli bir refleks oyunudur. Oyuna ismini taşıyan sevimli bir kurbağanın karnını doyurmaya çalıştığımız oyunda eğlenirken reflekslerinizi geliştiriyoruz.

TTNET tarafından ücretsiz olarak sunualn Frogi oyununda amaç kurbağamızın sinekleri yakalamasına yardımcı olmak ve karnını güzelce doyurmak. Kolay, orta ve zor olmak üzere 3 farklı zorluk düzeyi içeren oyunun oynanışı oldukça basit. Farklı yönlerine doğru uçan sineklere dokunuyor ve hepsinin kurbağanın midesine inmesini sağlıyoruz. Ancak kurbağamızı beslerken süre işlediğinden bu sandığınız kadar kolay değil. Zorluk seviyesi yükseldikçe ekranda temizlemeniz gereken sinek sayısı da fazlalaşıyor ve kolay gibi görünen oyun birden zorlaşıyor.

Çizgi film tadında görselleri ve animasyonları ile dikkat çeken bu refleks geliştirme oyununda Game Center desteği bulunduğundan tüm puanlarınız kaydediliyor ve tüm zorluk seviyesinde en iyi yapılan puanları görebiliyorsunuz. Yani ne kadar hızlı olduğunuzu oyunu oynayan yüzlerce kişiye gösterebiliyorsunuz.
Eğer reflekslerinizi geliştirebileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir mobil oyun arıyorsanız Frogi tam size göre.