Front Flash 1.0.0 (ios)

Front Flash

Front Flash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Front Flash, iPhone ve iPad'leri ile selfie çekmek isteyen kullanıcıların yararlanabileceği kullanışlı bir iOS uygulamasıdır.

Front Flash, kendi fotoğraflarını çekmeyi seven kullanıcıların seveceği yararlı ve kullanışlı bir iOS selfie uygulamasıdır. Oldukça kolay bir kullanıma sahip olan uygulama sayesinde bulunduğunuz odada çok az bir ışıklandırma olsa bile selfie çekebilirsiniz. iOS cihazlarınız üzerinde uygulamayı kullanabilmek için 1.99 TL ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

Uygulamayı kullanarak selfie çekebilmek için ekranın herhangi bir bölgesine dokunmanız yeterlidir. Cihazınızın ekran parlaklığını kullanarak bir ışıklandırma sağlayan uygulama fotoğraf çekildiği aşamada ekranı beyaza dönüştürüyor. Böylelikle ışıksız bir odada bile selfie'ler çekebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanarak karanlıkta çekeceğiniz selfie'ler arasında gözle görülebilir derece farklılıklar bulunmaktadır.

Özellikler:

  • Düşük aydınlatma olan odalarda ön kamera ile selfie çekebilme
  • Fotoğraf çekebilmek için ekranın herhangi bir noktasına dokunma
  • Ayna olarak kullanılabilme
  • Arkadaşlarınız ile paylaşım

Özellikle son zamanlarda popüler olan selfielerden benimde olsun diyorsanız, Front Flash uygulamasını satın alarak denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR