Frontback 1.6.6 (ios)

Frontback

Frontback
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    168

  • Üretici

    Checkthis

Frontback, iPhone ve iPad'lerinizin ön ve arka kameraları ile birer fotoğraf çekerek ikisini tek bir karede buluşturan eğlenceli ve başarılı bir iOs uygulamasıdır.

Frontback, iOS cihazlarınız ile kullanabileceğiniz enteresan kamera uygulamalarından bir tanesidir. Oldukça sade bir kullanıma sahip olan uygulama fotoğraf çekmeyi sevenler tarafından eğlenceli bir şekilde kullanılabilir. Uygulama cihazınızın ön ve arka kameralarını kullanarak aynı anda birer fotoğraf çekerek, çekilen resimleri birleştirmenizi sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğraflara başlıklar ekleyebilir veya arkadaşlarınızu etiketleyebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde uygulamayı kullanarak çektiğiniz fotoğrafları Facebook, Twitter, Tumblr ve e-posta aracaılığıyla arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Kullanıcıların fotoğrafları birleştirmesi dışında birbirleri ile bağlantı kurmalarını sağlayan Frontback, arkadaşlarınızın çektiği fotoğraflardan ilham almanızı ve daha yaratıcı fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.

Uygulamanın kapsamlı düzenleme seçenekleri olmaması, uygulamanın eksi yanlarından bir tanesi. Fakat fotoğraf çekmeyi sevenlerin kesinlikle denemesi gereken uygulamalardan bir iolan Frontback'i kullanmak isterseniz, ücretsiz olarak iPhone ve iPad'lerinize indirerek harika fotoğraf çekip arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR