Frontline Commando 2 1.0.1 (ios)

Frontline Commando 2

Frontline Commando 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    355

  • Üretici

    Glu Mobile

Frontline Commando 2, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz nefes kesen çevrimiçi bir aksiyon oyunudur.

Frontline Commando 2, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabilecekleri aksiyon dolu bir ateş etme oyunudur.

İlk oyunun yakaladığı başarının ardından serinin ikinci oyunu olarak oyunseverlerin karşısına çıkan Frontline Commando 2, soluksuz bir aksiyon ve ateş etme oyunu deneyimini tam anlamıyla oyunseverlere sunmaya hazır.

Keskin nişancılardan tutun da sağlıkçılara kadar 65 farklı askerden istediklerinizi seçerek kendi ekibinizi oluşturacağınız oyunda düşmanlarınızla yüzleşeceksiniz ve savaş alanından galip ayrılmak için amansız bir mücadele içerisine gireceksiniz.

Oyun içerisinde yer alan çoklu oyuncu modu sayesinde dünya üzerinde oyunu oynayan oyuncularla kozlarınızı paylaşabileceğiniz veya yine oyun içerisinde yer alan tek kişilik senaryo modu üzerinde 40'tan fazla eşsiz görevi tamamlayabileceğiniz Frontline Commando 2, sizlere benzersiz bir oyun deneyimine davet ediyor.

Savaş alanında askerleriniz tarafından kullanılan tüm silahları ve mühimmatı güçlendirebileceğiniz ve bu sayede düşmanlarınıza karşı avantaj elde edebileceğiniz oyunda, ayakta kalan taraf olmak istiyorsanız ateş gücünüzü olabildiğince artırmanızda fayda var.

3 Boyutlu etkileyici grafikleriyle aklınızı başınızdan alacak olan bir ateş etme oyunu olan Frontline Commando 2'yi mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR