FRONTLINE COMMANDO 3.0.2 (ios)

FRONTLINE COMMANDO

FRONTLINE COMMANDO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz savaş oyunudur.

Hızlı, bol aksiyonlu ve ateş etmeli oyunları seviyorsanız, Frontline Commando tam size göre olabilir. Tek başınıza öldürülen arkadaşlarınızın intikamını almaya çalışacağınız oyunda düşman hatlarına sızıp arkadaşlarınızı öldüren diktatörü öldürmeniz gerekiyor.

Fakat bu o kadar da kolay değil çünkü elinizde sınırlı sayıda silah, mermi var ve çok sayıda düşman sizi bekliyor. 3rd person shooting diye adlandırılan bu oyunlarda oynadığınız kişinin gözünden değil, üçüncü bir şahsın gözünden ana karakteri kontrol ediyorsunuz.

Normalde küçük ekran olmasından dolayı mobil cihazlarda bu tür oyunları oynamak zordur fakat Frontline Commando'da bu sorun aşılmış. Oyunun kontrolleri ateş, silah değiştirme, mermi doldurma, nişancı moduna geçme, eğilme butonlarından oluşuyor ve kolayca yönetebiliyorsunuz.

Facebook ile de bağlanabileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla yarışabilir ve puanlarınızı karşılaştırabilirsiniz. Eğer reflekslerinize güveniyorsanız ve yeterince hızlı olduğunuzu düşünüyorsanız, bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR