Full Throttle Remastered 1.0 (ios)

Full Throttle Remastered

1.0
Full Throttle Remastered
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Full Throttle Remastered, iPhone ve iPad cihazlardan oynayabileceğiniz aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Full Throttle Remastered, Ben Throttle efsanesini yıllar sonra tekrar oyun dünyasına sunan heyecan dolu bir aksiyon oyunudur.

Orijinali 1995 yılında LucasArts tarafından geliştirilen Full Throttle, oyun dünyasının klasikleri arasında yer alıyor. Polecats motosiklet çetesinin lideri Ben Throttle’ın hikayesinin anlatıldığı efsane oyun 22 yıl sonra Full Throttle Remastered adıyla mobil platformda boy gösteriyor.

Motosiklet çetesi lideri olmaktan, yağma ve cinayetten yargılanan Ben Throttle olarak oynayacağınız oyunun günümüz şartlarıyla modernize edilmiş olmasının yanı sıra klasik grafiklere de aynı anda bağlı kalınması oyunun en dikkat çeken noktası. Zira oyundaki sahnelerde modern grafikler ve klasik grafikler arasında geçiş yapılıyor.

Mobil oyun şartlarına göre kalburüstü grafik kalitesine sahip olan Full Throttle Remastered oyunun ses kalitesi de oldukça iyi durumda. Hatta oyunu yüksek sesle oynamanızı tavsiye ediyoruz. Tamamı el emeğiyle çizilen grafiklerin tadını çıkaracağınız aksiyon oyunu Full Throttle Remastered’ı AppStore’dan 17,99 TL bedelle indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR