FullBlast

FullBlast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FullBlast klasik stile sahip bir mobil uçak savaşı oyunudur

FullBlast gökyüzüne açılarak düşmanlarınızla kıyasıya çarpıştığınız bir mobil uçak savaşı oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz shoot em up türünde bir oyun olan FullBlast'da dünyanın uzaylılar tarafından istila edilmesi sonucu oluşan kaosa tanık oluyoruz. Uzaylılar aniden dünyaya saldırdıklarında insanlık hazırlıksız yakalanmış ve şehirler birer birer düşmüştür. Uzaylılar savunmasız insanlara saldırırken bize düşen görev savaş uçağımızın pilot koltuğuna atlamak ve uzaylıları durdurmaktır.

FullBlast ücretsiz olarak oynanabilen bir oyuno lsa da oyun aslında bir deneme sürümü olarak düşünülebilir. Uygulama içi satın alma yoluyla tam sürümüne sahip olabileceğiniz FullBlast'ın bu deneme sürümünü indirerek oyun hakkında fikir sahibi olabilir ve oyunu satın alıp almama kararı verebilirsiniz.

Unity 3D oyun motoru kullanılarak geliştirilmiş olan FullBlast'ın grafikleri oldukça kaliteli. Oyun retro tarzdaki shoot em up oyunlarındaki kuşbakışı görünümü korurken bu yapıyı arkaplandaki kaliteli animasyonlarla birleştiriyor. FullBlast iPhone veya iPad'inizde akıcı bir şekilde çalışabiliyor ve performans olarak iyi bir izlenim bırakıyor.

FullBlast'da klasik bölüm sonu canavarı savaşları, düşmanlardan düşen parçaları toplayarak silahlarınızı geliştirme gibi bu türe özgü öğeler de yer alıyor.

 

YORUMLAR