Fun Run 3: Arena 2.9 (ios)

Fun Run 3: Arena

2.9
Fun Run 3: Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rengarenk bir atmosfer bizleri bekliyor.

Mobil platformda eğlenceli bir oyun oynama isterseniz Fun Run 3: Arena’yı denemenizi öneririz.Tamamen ücretsiz olarak karşımıza çıkan Fun Run 3: Arena bir arcade oyunu olarak adından söz ettiriyor. 90 milyon oyuncu tarafından adeta bir tutku olarak oynanabilen yapım oyunculara birbirinden farklı karakterler sunuyor. Oyuncular ücretsiz bir dünyada karakterleri ile gerçek zamanlı olarak koşu yarışlarına katılıyor ve  yarışı birinci bitirmek için ter döküyorlar.

Tempo bakımından sürükleyici olan oyun görsel efektleri bakımından da tatmin edicidir. Rengarenk yapısı ile 7’den 70’e dikkatleri üzerine çeken yapım farklı harita modları ile beklentileri de vermeyi başarmıştı. 8 oyuncuya kadar oynama imkanı veren mobil yapım 30’u aşkın güçlendirici özelliğe sahiptir. 2’ye 2 klan modunu da oyunculara sunan yapım Google Play’de 4.6 gibi bir inceleme puanına sahip olarak boy gösteriyor.

Bizlere eğlence dolu anlar sunacak olan Fun Run 3: Arena marketlerde ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. Dileyen oyuncular hemen indirip oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirler.

YORUMLAR