Fun Run Arena 1.1.5 (ios)

Fun Run Arena

Fun Run Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Run Arena, 8 kişinin aynı anda katılabildiği iki boyutlu koşu oyunu.

Fun Run Arena, mobil platformda en çok oynanan multiplayer destekli koşu oyunu sanırım. Öyle ki oyunun üçüncüsüyle karşı karşıyayız. Yine birbirinden sevimli, mücadeleci hayvanlarla online düzenlenen yarışlara katılıyoruz. Koşu esnasında tuzak kurmaktan direkt ateş etmeye her türlü aksiyona girebiliyoruz.

8 kişiye kadar eş zamanlı oynamayı destekleyen yeni Fun Run’da ilk defa gördüğümüz 30 bölüm boyunca hepsi birbirinden sinirli sevimli hayvanlarla soluksuz bir koşuya çıkıyoruz. Durma lüksümüzün olmadığı oyunda rakiplerimizi saf dışı bırakmak için sürekli bir şeyler düşünüyoruz. Bazen tuzaklarımıza takılmalarını sağlayarak, bazen de özel silahlarımızla yarış dışı olmalarını sağlıyoruz. Bitiş çizgisine ulaşmayı başaran üç oyuncudan biri olmayı başarırsak yeni bölümün kilidini açıyoruz. Tabii ki ödüller ve oyun içi öğeler de beraberinde açılmış oluyor.

İki boyutlu çizgi film stili görsel çizgilerine rağmen çok tutulan koşu oyunlarından biri olmayı başaran Fun Run’ın üçüncü oyunu Fun Run Arena, hem iPhone hem de iPad ile uyumlu.

YORUMLAR