Fun Run 2.2 (ios)

Fun Run

2.2
Fun Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fun Run oyununda birbirinden sevimli karakterlerle yarışacak, birinci gelmek için mücadele edeceksiniz.

Fun Run, dünya genelinde 30 milyon oyuncunun eğlenerek oynadığı çoklu oyuncu modunu destekleyen bir yarış oyunudur. Dünyanın en sevimli karakterlerini yönettiğiniz oyunda ister arkadaşlarınıza isterseniz de diğer insanlara karşı gerçek zamanlı olarak yarışabilirsiniz.

Online gerçek zamanlı multiplayer oyunu Fun Run oyununda tilki, kutup ayısı, ceylan, maymun, papağan, tavşan, kaplan ve aklınıza gelebilecek diğer hayvanların bulunduğu, bu sevimli mi sevimli hayvanlarla yarışlara katılıyorsunuz. Rakipleriniz kimi zaman arkadaşlarınız kimi zaman da dünya dört bir köşesindeki Fun Run hayranları olabiliyor. Kazandığınız yarışlar neticesinde topladığınız coinlerle karakterlerinizi şekilden şekile sokabilir ve yeni pistlerin kilidini açabilirsiniz.

Eş zamanlı olarak dört oyuncunun katılabildiği oyunda zıplayan ve sürükle koşan karakterlerinizi kontrol etmeniz oldukça basit. Sadece zıplama tuşunu kullanarak engelleri aşabilir ve yarışı tamamlayabilirsiniz. Tabii ki bu tuşu nerede ve ne zaman kullanacağınız son derece önemli. Zira yanlış bir zamanda basarsanız rakibinizden geride yarışı bitirebilirsiniz. Öte yandan her karakterin kendine özgü silahı bulunduğundan yarış esnasında bunlara da takılmamanız gerekiyor. Menüler arası geçişler de oldukça hızlı. Kişiselleştirme, sohbet, yarış ekranına kolayca geçiş yapabiliyorsunuz.

Online platform gereği ücretsiz hesap oluşturmanızı gerektiren oyunda direk yarışlara başlayabileceğiniz gibi alıştırma bölümüne girip pratik yapmanız da mümkün kılınmış. Farklı mekanlarda alıştırma yapmanıza imkan tanıyan bu bölüm oyuna yeni başlayanlar için güzel düşünülmüş ve oldukça yararlı.

Oyunun 2.2 sürümünde yeni avatar, şapka, ayakkabı seçenekleri eklenmiş olup, kayıt işlemi daha da kolaylaştırılmış ve çeşitli hatalar düzeltilmiştir.

YORUMLAR