Funky Bay 15.895.0 (ios)

Funky Bay

Funky Bay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çiftçilik dünyasına adım atacağız.

Funky Bay ücretsiz bir mobil simülasyon oyunu olarak karşımıza çıktı.

Belka Games imzası ile geliştirilen ve oyunculara kendi çiftliklerini inşa etme, düzenleme ve tasarlama gibi imkanları sunan Funky Bay bizlere ücretsiz bir deneyim sunuyor. Renkli içerikleri ve zengin atmosferi ile bizlere mobil cihazlarımızda yarla ekip biçme fırsatı veren oyun 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmaktadır.

Oyun içerisinde evcil hayvanlar besleyebilecek, tarlalarımızı ekip biçebilecek ve bize verilen alanı genişleterek daha zengin bir çiftliğe kavuşabileceğiz. Beslediğimiz hayvanları ve yetiştirdiğimiz sebzeleri pazarda satabilecek, paraya dönüştürerek çiftliğimiz için daha fazla zenginleştirebileceğiz.

Kaliteli görsellere sahip olan oyunda eşsiz ses efektleri eşliğinde keyifli vakit geçirebilecek ve akıllı telefonlarımızda gerçekçi bir çiftçilik deneyimi yaşayabileceğiz. Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan yapım 1 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanmaya devam ediyor.

Dileyen oyuncular Funky Bay’ı ücretsiz olarak cihazlarına indirerek gerçekçi bir çiftçilik deneyimi yaşabilir ve yeteneklerini bu alanda sergileme fırsatı elde edebilirler.İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR