FunSlides

FunSlides
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FunSlides, iPhone ve iPad'lerinizdeki fotoğrafları kullanarak birbirinden güzel videolar oluşturabileceğiniz yararlı bir iOs uygulamasıdır.

FunSlides, özel anların fotoğraflarını çekmeyi sevenlerin beğenerek kullanabileceği yararlı ve kullanışlı bir iOS video uygulamasıdır. Uygulama ile en özel anlarınızın fotoğraflarını kullanarak birbirinden güzel ve eğlenceli videolar hazırlayabilirsiniz. Diğer video editörü uygulamalarına göre çok daha kolay bir kullanıma sahip olan FunSlides, tüm fotoğraflarınızı bir araya getirerek videolar oluşturabiliyor.

Kullanımı kolay bir uygulama olan FunSlides oldukça modern bir arayüze sahip. Kullanıcılar herhangi bir limit olmadan istedikleri kadar fotoğraf ekleyebilmektdir. Belirlediğiniz fotoğrafları ekleyerek istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.

Diğer özellikleri dışında videolarınıza ses ve başlıklar da eklemenizi sağlayan uygulama ile videolarınıza en sevdiğiniz müzikleri ve muhteşem efektler ile birlikte yazacağınız başlıklar da bekleyebilirsiniz.

İster iş hayatı isterseniz kişisel yaşantınız için kullanabileceğiniz yararlı bir uygulama olan FunSlides'ı 1.79 TL karşılığında satın alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Eğer fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız ve sürekli fotoğraflar çekiyorsanız, uygulama ile bu fotoğrafları videoya dönüştürmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR