Furby BOOM! 1.9.0 (ios)

Furby BOOM!

Furby BOOM!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Furby BOOM! ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli bir sanal bebek oyunudur.

Bir zamanların efsane oyuncakları arasında yer alan ve geniş hayran kitlelerine sahip olan Furby artık mobil cihazlarda! Furby BOOM! Isimli bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerine indirip Furby'yle eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Bu oyun aslında eskiden oynamaya alışkın olduğumuz sanal bebekleri anımsatıyor. Ekranımızda bir Furby var ve biz onun her türlü ihtiyacından sorumluyuz. Kişiliği bizim davranışlarımıza ve gösterdiğimiz ilgiye göre şekilleniyor. Onunla oyunlar oynamalı, ismini öğretmeli, 50'den fazla yiyecekle onu beslemeli ve onu temiz tutmak için banyo yaptırmalıyız.

Oyun bana kalırsa herkes tarafından rahatlıkla oynanabilir. Yani her ne kadar çocuklara hitap ediyor gibi görünse de keyifli vakit geçirebileceği bir oyun arayan herkes Furby BOOM!'u oynayabilir. Grafik olarak beklentilerimizin üzerinde bir performans sergileyen oyunda can sıkan ve göze batan herhangi bir negatif etmenle karşılaşmıyoruz.

Genel olarak Furby BOOM! eğlenceli bir oyun. Ücretsiz olarak indirilemsi en büyük avantajı. Eğer siz de Furby hayranıysanız, bu oyunu keyifle oynayacağınıza eminim.