Futbol Delisi

Futbol Delisi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futbol Delisi, futbol bilgisine çok güvenen mobil kullanıcılar için geliştirilmiş olan eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Futbol Delisi, hem kendi takımınızdaki hem de Süper Lig'deki diğer tüm takımların oyuncularını ezbere bilirim diyen kişilerin kendi bilgilerini yarışarak test edebileceği eğlenceli bir oyundur. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunda Süper Lig'deki takımlarda oynayan oyuncuların formaları ekrana geliyor ve kim olduğunu şıklardan doğru tahmin etmeniz isteniyor. Örneğin ekrana 10 numaralaı Beşiktaş forması geldiğinde şıklardan Olcay Şahan'ı seçmelisiniz.

Herkesin oynaması için uygun bir oyun olan Futbol Delisi'nde bilemediğiniz oyuncular için 6 farklı joker hakkı bulunuyor. Kim 500 milyar ister yarışmasından aşina olduğumuz seyirci ve yarı yarıya joker haklarını kullanarak soruyu daha kolay yanıtlayabilirsiniz. Fakat bu joker haklarını kullanmanın bir bedeli var. Oynadıkça kazandığınız altınları kullanarak joker alabilirsiniz. Oyunda elde ettiğini başarıya göre ise altın kazanıyorsunuz. Ayrıca mağaza üzerinden 500, 1000 ve 2500'lük altın paketlerini de satın alabilirsiniz.

90 saniye süren her oyunda karşınıza gelecek olan tüm oyuncuları doğru tahmin ederek yüksek puan alıyorsunuz. Oyunu arkadaşlarınıza karşı oynayabildiğiniz gibi, diğer online oyunculara karşı da yarışabilirsiniz.

Tam bir futbol fanatiğiyim ve tüm oyuncuları ezbere bilirim diyorsanız, Futbol Delisi oyununu mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR