Gabriel Knight Sins of Fathers 1.0 (ios)

Gabriel Knight Sins of Fathers

1.0
Gabriel Knight Sins of Fathers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gabriel Knight Sins of Fathers klasik macera oyununun yenilenmiş versiyonudur

Gabriel Knight Sins of Fathers oyuncuların bulmaca çözme yeteneklerini test eden bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Gabriel Knight Sins of Fathers aslında ilk olarak 1993 yılında yayınlanmış olan klasik macera oyununun yenilenmiş versiyonu. Gabriel Knight serisinin bu ilk oyunu çıktığı dönemde bolca ödül kazanmış ve türünün en iyi örnekleri arasında gösterilmişti. Yenilenmiş versiyon bize daha kaliteli HD grafikler, yeni bulmacalar ve yeni sahneler sunuyor.

Gabriel Knight Sins of Fathers'da bir seri cinayet hikayesine dahil oluyoruz. Bir kitap yazarı ve kitap dükkanı sahibi olan kahramanımız Gabriel Knight ayinsel bir şekilde gerçekleşen bu cinayetlerin arkasında voodoo büyüsünün olduğunu keşfediyor ve olayı derinlemesine araştırmaya karar veriyor. Araştırmalarını sürdürdükçe kendi aile geçmişi ile ilgili sırlar ortaya çıkyıor ve olaylar dallanarak daha da karmaşık hale geliyor. Biz de onun bu karmaşa içerisinden çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Gabriel Knight Sins of Fathers'da temel amacımız karşımıza çıkan cinayetleri çözmek için ipuçları elde etmek. İpuçlarını bulmak için olay yerlerini incelemenin yanısıra olay ile ilgili kişilerler diyaloglar kuruyoruz. Bu sayede bulmacaları çözüyoruz ve hikayede ilerliyoruz. Göze hoş görünen grafiklerle süslenmiş Gabriel Knight Sins of Fathers eğer macera oyunlarını seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR