Gaf Dağı

Gaf Dağı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,712

  • Üretici

    Metin Uca

Gaf Dağı ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bilgi yarışması oyunudur

Gaf Dağı eğer boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde geçirmek istiyorsanız tavsiye edebileceğimiz başarılı bir bilgi yarışması oyunudur. 

Başrolünde sevilen mizahçı Metin Uca'nın yer aldığı Gaf Dağı iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun. Gaf Dağı'nda temel amacımız bize sorulan sorulara verilen süre içerisinde doğru cevabı vermek ve en yüksek puanı toplamak. Oyundaki soruların tümü Metin Uca tarafından seslendirilmiş ve sorular size sorulduğunda gerçek bir bilgi yarışmasındaymışsınızgibi hissetmektesiniz.

Gaf Dağı'nda bize unutulmaz gaflar soru olarak gelmekte. Bu gaflar hem Türkiye'den hem de dünyadan sanatçıların, televizyon yıldızlarının ve siyasetçilerin söyledikleri unutulmaz sözler ve oyundaki sorular bize bu kişileri ve sözleri hatırlatıyor. Oyun sürükleyici yapısıyla kısa süre içerisinde oyuncularda bağımlılık yaratıyor.

Gaf Dağı'nda doğru yanıtladığımız her soru bizi Gaf Dağı'na tırmandırıyor. Aylık olarak veya tüz zamanlar altında listelenen Gaf Dağı'ndaadınızı en üst sıralara yazdırabilmektesiniz.

Uygulamaya Facebook hesabınızla giriş yapabileceğiniz gibi anonim olarak da giriş yapabilmektesiniz. Eğer bilgi yarışmalarını seviyorsanız Gaf Dağı'nı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR