Galaxy Factions

Galaxy Factions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Factions, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir uzay stratejisidir.

Galaxy Factions, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri gerçek zamanlı bir uzay savaşı ve strateji oyunudur.

Uzayda geçen bu strateji oyununda oyuncular kendi uzay üslerini kurarak geliştirebilir, kaynaklarını üretebilir ve toplayabilir, ordularını eğitebilir, kahramanlarını geliştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirler.

Sıradan strateji oyunlarına göre kahraman sistemiyle büyük bir yenilik kazandıran oyun, etkileyici üç boyutlu grafikleri ve mükemmel ses efektleriyle de dikkat çekmektedir.

Hem tek kişilik senaryo modunu hem de çevrimiçi savaş deneyimini bir arada oyunseverlere sunan oyun içerisinde yer alan başarımları elde etmek için çaba sarfetmek de oldukça eğlenceli.

 

Arkadaşlarınızla ittifaklar oluşturarak galaksinin hakimi olmak yolunda daha hızlı adımlarla ilerleyebilir ve hatta liderler listesinde isminizi üst sıralara yerleştirebilirsiniz.

Uzay temasından hoşlanıyor ve strateji oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız Galaxy Factions'ı mutlaka oynamanızı öneririm.

Galaxy Factions Özellikleri:

  • 12 farklı savaş birliğine, 7 farklı defans ünitesine ve 10 farklı sınıf kahramandan bir tanesine sahip olabilecek olan düşmanlarınızı savaş sahasında yenin
  • Farklı ekipmanlar yardımıyla kahramanınızın gücünü ve yeteneklerini arttırın
  • Yüksek kalitede 3 boyutlu grafiklerin, mükemmel ses efektlerinin ve benzersiz bir oyun deneyiminin tadını çıkarın
  • Tek kişilik senaryo modu üzerinde yer alan farklı görevleri tamamlayın ve çevrimiçi oyun modu sayesinde dünya üzerindeki diğer oyuncularla kozlarınızı paylaşın
  • Diğer oyuncularla ittifaklar kurun, çevrimiçi olarak düşmanlarınızı alt edin ve liderler listesinde üst sıralara çıkmaya çalışın