Galaxy Legend 1.2.7 (ios)

Galaxy Legend

Galaxy Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

 • TOPLAM İNDİRME

  64

 • Üretici

  tap4fun

Galaxy Legend, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte uzay gemilerini yöneteceğiniz mükemmel ve ücretsiz bir strateji oyunudur.

Galaxy Legend, ücretsiz bir uzay savaş ve strateji oyunu olarak hem iOS hem Android platformlarında oynanabilen başarılı bir oyundur. Oyundaki amacınız yolunuza çıkan düşmanları yok etmektir. Online olarak diğer oyuncularla karşılaşarak savaşın galibi olmaya çalışacaksınız.

Oyun içerisinde askerlerin kontrolünü sağlayıp onlara gerekli emirleri vererek kazanmak için yönetmelisiniz. Ayrıca oyunda bir uzay gemisi donanmanız bulunmaktadır. Uzay gemilerinizde son teknoloji silahlar ve diğer mühimmatlar bulunuyor. Bu silahları düşmanlarınızı yok etmek için kullanmalısınız. Oyunda 2 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlardan biri tekli oyun modu. Diğeri ise online yani çoklu oyuncu ile oynanan oyun modudur. Tekli oyun modunda size verilen görevleri yerine getirerek ilerlemelisiniz.

Etkileyici bir arayüz ile birlikte gelen Galaxy Legend'ın oynanışı da oldukça rahat ve heyecanlı. Daha önce bu tarz strateji oyunları oynadıysanız veya denediyseniz, Galaxy Legend'ın ne kadar iyi olduğunu çok daha rahat anlayabilirsiniz. Oluşturacağınız stratejiyi iyice düşünerek, düşmanlarınızı iyi analiz etmeli ve ona göre yeni plan ve stratejiler geliştirmelisiniz.

Özellikler:

 • Tekli ve çoklu oyun modu
 • Modern arayüz ile birlikte etkileyici grafikler
 • Farklı uzay gemilerinden oluşan uzay gemisi filosu oluşturabilme
 • Düşmanlarınızı yok etmek için taktik geliştirme

Ücretsiz olarak indirerek iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz harika bir strateji oyunu olan Galaxy Legend'ı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

Oyun hakkında genel bir görüşe sahip olabilmek için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

YORUMLAR