Galaxy Reavers 1.2.6 (ios)

Galaxy Reavers

Galaxy Reavers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Reavers, uzay temalı gerçek zamanlı strateji oyunu.

Galaxy Reavers, uzay temalı gerçek zamanlı strateji oyunu olarak iOS platformunda yerini almış. Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir olan uzay oyununda verilen zorlu görevleri istenen sürede tamamlamaya çalışıyoruz. Etrafımızı saran düşman uzay gemilerine karşı işimiz oldukça zor.

Detaylı görseller sunduğundan büyük ekranlı iPhone veya iPad’de oynanması gerektiğini düşündüğüm uzay oyununda süre sınırlı görevlere katılıyoruz ve görevleri başarıyla tamamladıkça filomuzu genişletiyor, güçlü filomuzla galaksiyi ele geçiriyoruz. Tabii ki ilk görevler düşman saldırısını engelleme, belli sayıda güçsüz uzay gemisini indirme gibi basit ve zaman almayan görevlerden oluşuyor ve görevleri tamamlamamız için verilen 3 dakikalık süre fazlasıyla yeterli oluyor. Görevleri uzay gemimizi fazla hasar almadan tamamlamayı başarırsak yeni uzay gemilerinin kilidini açıyor ve filomuza katarak gücümüzü artırıyoruz. Görevler esnasında hasar alan uzay gemilerimizi de kazandığımız değerli taşlarla onarmamız da önemli.

Ufak bir alanda görev bazlı ilerleyen uzay oyununda aksiyondan ziyade strateji ön planda. Bol hareketli, uzay gemilerini yok ederek ilerlediğiniz sonu gelmeyen ilerledikçe aksiyon dozu artan bir oyun kesinlikle değil; hayal kırıklığına uğrarsınız.

YORUMLAR