Galaxy Run 2.0 (ios)

Galaxy Run

2.0
Galaxy Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Galaxy Run ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform koşu oyunudur.

Galaxy Run hem iPhone hem de iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir koşu oyunudur. Ücretsiz olarak sunulması oyunun genel başarısına olumlu katkıda bulunuyor. Toplamda 350 bölüme sahip olan oyunda hiçbir bölüm tekdüze ilerlemiyor ve birbirini tekrar etmiyor.

Saydığım bu 250 bölüme ek olarak oyunda bir de 90 fazladan bölüm bulunuyor. Bu bölümler diğerlerinden çok daha zor ve oyunculara farklı bir deneyim vaat ediyor. Temel olarak Galaxy Run platform oyunu olarak düşünülebiliyor. Adından da anlaşılacağı gibi uzay temalı bir atmosferde karakterimizi iyi bir şekilde yöneterek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Bu tarz bir oyundan beklendiği gibi Galaxy Run’da da farklı tipte güçlendiriciler ve karaktere fazladan özellikler ekleyen bonuslar bulunuyor. Bunları toplayarak zorlu bölümlerde avantaj elde edebilirsiniz. Göz alıcı grafikler ve ses efektleri de oyunun kayda değer noktaları arasında yer alıyor.

Özet olarak Galaxy Run çok fazla kafa yormayan, boş vakitlerinizde oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform koşu oyunudur.

YORUMLAR