Gamee

Gamee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gamee, iOS cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz, birbirinden heyecanlı oyunlar sunan bir sosyal medya uygulaması.

Gamee, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir oyun odaklı sosyal medya uygulaması olarak dikkat çekiyor. Bu uygulama sayesinde arkadaşlarımızla dijital olarak bir araya gelebilir ve birlikte oyunlar oynayarak keyifli bir rekabet ortamı yaratabiliriz.

Tamamı ücretsiz olan oyunlarla dolu bir sosyal ağ olan Gamee'de yepyeni oyunlar keşfetme şansına sahibiz. Oyunlardan yüksek skorlar elde ederek arkadaşlarımızı çıldırtabilir, bu sayede keyifli bir etkileşim ortamı yaratabiliyoruz. Gamee'nin bulmaca, beceri, refleks ve mantık odaklı oyunlardan oluştuğunu belirtmeden geçmeyelim. Bu oyunların her biri rekabet ortamı yaratacak şekilde tasarlanmış. Oyuncular sürekli olarak daha fazla puan almak için birbirleriyle kıyasıya mücadele ediyorlar.

Gamee'nin en çok hoşumuza giden noktası tamamen ücretsiz oluşu. Bu özelliğiyle birlikte oyun çok daha adil bir oyun ortamı oluşturuyor. 'Parayı öde ve oyunu kazan' mantığı üzerine kurulu değil.

Oyunların kalitesi elbette sınıf standardının en üzerinde yer almıyor. Fakat bu tarz bir uygulamadan olan beklentileri fazlasıyla karşılıyor. En nihayetinde Gamee oyun deneyimi üzerine yoğunlaşıyor ve asıl amacı arakdaşlarımızla rekabet etmemize olanak sağlayıp bu ortamdan keyif almamız.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Gamee, arkadaşlarıyla birlikte oyun oynamak isteyen oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.