GameOn 3.4.1 (ios)

GameOn

GameOn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    17

  • Üretici

    GameOn Technology

GameOn uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan dostlarınızla spor sohbetleri gerçekleştirebiliyorsunuz.

GameOn uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak dostlarıyla spor sohbetleri gerçekleştirebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve hem sohbet olanakları hem de anlık spor haberleri verebilmesi ile oldukça kullanışlı araçlardan birisi haline geliyor. Özellikle futbol severlerin beğeneceğini düşündüğüm uygulama, kolay kullanılır arayüzü ve sade yapısıyla da yeni kullanıcıların dostu diyebilirim.

Uygulamayı kullanmaya başladığınızda, kendinize bir karşılaşma seçiyorsunuz ve bu karşılaşma için dostlarınızı içeren bir sohbet odası açıyorsunuz. Bu sohbet odası artık o karşılaşmaya dair tüm bilgilere ve sohbetlere ev sahipliği yapar hale geliyor. Maç anında gerçekleşenler, en son skor ve diğer ek bilgiler sohbetleriniz esnasında odada gösteriliyorlar ve böylece maç keyfini kaçırmadan bu tatlı rekabeti dostlarınızla iletişim halinde kalarak gerçekleştirebiliyorsunuz.

Tabii ki illa dostlarınızla olmak zorunda da değilsiniz. Sporlarla ilgilenen arkadaşlarınız yoksa uygulamadaki genel sohbet odalarından bir tanesine dahil olma ve böylece sizin gibi meraklılarla sohbet etme şansınız da var. Spor haberlerine ve gelişmelere sohbet penceresi haricinde de ulaşma imkanınız olduğu için uygulamayı sadece bir spor takibi ve skor uygulaması olarak kullanmaya da başlayabiliyorsunuz.

Oldukça verimli bir şekilde çalışan ve sonuçları olabildiğince hızlı bir şekilde ekrana getirebilen uygulama, tabii ki tüm bunları gerçekleştirebilmek için 3G yahut WiFi internet bağlantısı gerektiriyor. Spor meraklılarının göz atmadan geçmemeleri gerekenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR