GameStart 2015 1.0 (ios)

GameStart 2015

1.0
GameStart 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GameStart 2015 retro tarzda bir aksiyon - platform oyunudur

GameStart 2015 içeisinde aksiyonu ve klasik platform oyunu yapısını birleştiren keyifli bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan GameStart 2015 içerisinde ilginç bir hikaye bizi bekliyor. GameStart 2015 adlı oyun etkinliğinin resmi oyunu olan bu mobil oyunda oyun oynamayı seven bir kızın hikayesi konu alınıyor. Oyunda bütün olaylar gizemli bir figürün oyunları sabote etmesiyle başlıyor. Oyunlardaki eğlenceyi çalan ve oyunları oynanmaz hale getiren bu gizemli figürü avlamak ise oyuncu kız Alyse'ye düşüyor. Biz de ona bu mücadelesinde yardımcı oluyoruz.

GameStart 2015'de giderek zorlaşan bölümlerde düşmanlarımızla savaşırken karşımıza dev bölüm sonu canavarları çıkıyor. Bu bölüm sonu canavarlarını yendikten sonra ise bir sonraki bölüme geçiyoruz ve hikayede yeni bir halkayı başlatıyoruz. Oyunda karşımıza çıkan yıldızları topladığımızda Alyse'ye bu savaşında yardımcı olabilecek dostların kilidini de açabilmemiz mümkün.

8 bit piksel tabanlı grafiklerle donatılmış GameStart 2015 retro yapıyı klasik bir platform oyunu oynanışıyla birleştirirken bu karışıma aksiyonu da ilave ediyor. Eğer 80'li ve 90'lı yıllarda oynadığınız klasik oyunları özlüyorsanız GameStart 2015 hoşunuza gidecektir.