Gang Lords

Gang Lords
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gang Lords çeteleri yönettiğimiz bir kart oyunudur

Gang Lords çete savaşlarını konu alan ve iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerimizde ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir kart oyunudur.

Gang Lords'da kendimizi çete savaşları nedeniyle şiddet ve terör içeisie batmış br şehirde buluyoruz. Bu şehirde para, güç ve saygınlık için elimizden geleni yapmalı, diğer çeteleri mağlup ederek en güçlü ganster haline gelmeliyiz.

Gang Lords'da toplayacağımız çeşitli kartlarla kendi çetemizi kuruyoruz ve diğer çetelerin karşısına çıkıyoruz. Kartlarımızın her biri kendine özel yeteneklere sahip. Bu kartları rakibimizin hamlelerine karşı doğru bir şekilde kullanmalı ve stratejik bir plan yapmalıyız.

Oyunda karşılaşmaları kazandıkça kartlarımızın özelliklerini geliştirebilmekteyiz. Ayrıca maçı kazanırsak rakibimizin takımında yer alan gangster ve suçluları da kart destemize dahil edebiliyoruz.

Gang Lords'da hamlelerimiz sonrasında 3 boyutlu bir ortamda çete savaşları canlandırılıyor. Oyunda yüzlerce kart yer almakta ve bizlere sokakların hükümdarı olma imkanı verilmekte. Eğer kart oyunlarını seviyorsanız Gang Lords hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR