GANGFORT

GANGFORT
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GANGFORT mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

GANGFORT oyunculara retro tarzda bir eğlence sunan ve içinde farklı oyunların güzel yönlerini bir araya getiren bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz bir online aksiyon oyunu olan GANGFORT bize Team Fortress 2'den alışık olduğumuz takım tabanlı savaşlara benzer bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda 9 farklı kahraman yer alıyor ve biz kahramanımızı seçerek bir takıma dahil oluyoruz ve karşı takımla savaşmaya başlıyoruz. Bu savaşlarda kahramanlarımızın sahip olduğu özel yeteneklerden ve takım taktiklerimizden faydalanarak galip gelmemiz gerekiyor.

GANGFORT'un savaş sistemi ise Broforce'a benziyor. 2 boyutlu graifklere sahip olan oyunda kahramanlarımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve bir platfrom oyunundaki gibi zıplayarak yer değiştiriyor. Oyunda farklı silahları da kullanabilmekteyiz. Retro tarzda grafikler ve ses efektleriyle süslenmiş GANGFORT multiplayer karşılaşmalarda arkadaşlarımızla veya rastgele seçilen oyuncularla eşleşmemize imkan tanımakta. Dilerseniz oyunu tek başınıza da oynayabilir, botlara karşı savaşabilirsiniz.

YORUMLAR