Gangstar Rio: City of Saints

Gangstar Rio: City of Saints
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,384

  • Üretici

    Gameloft

Gangstar Rio: City of Saints bize eşsiz bir açık dünya deneyimi sunuyor

Gangstar Rio: City of Saints oyun severlere oldukça geniş bir açık dünya ve özgürlük sunan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz GTA benzeri bir mobil çete savaşları oyunudur.

Gameloft'un popüler serisi Gangstar'ın bu üyesi bize Brezilya'nın okyanus kıyısındaki sahil şehri Rio de Janerio'yu ziyaret etme fırsatı veriyor. Oyunda bu güzel şehrin farklı köşelerini keşfedebiliyor ve bize verilen görevleri tamamlayabiliyoruz.

Gangstar Rio: City of Saints'de aksiyon anlamında yapabileceklerimizin sınırı yok. Oyunda araba çalma, çete savaşlarına katılma, yolsuz politikaclılara suikast yapma, dava şahitlerini koruma, özel paket dağıtımları yapma gibi farklı görevleri yapabnileceğimiz gibi açık dünyada serbestçe dolaşırken karşımıza çıkacak rastgele görevleri de yapabiliyoruz. Bu görevleri tammalamamıza yardımcı olacak geniş bir silah koleksiyonuna sahibiz ve standart arabaların haricinde helikopterler, tanklar, uçaklar ve hatta jetpack gibi sıradışı ekipmanlar kullanabiliyoruz.

Gangstar Rio: City of Saints'de yönettiğimiz kahramanın görünümünü değiştirebilmekteyiz. Birçok farklı kıyafet seçeneği ve aksesuarı kullanabilmekteyiz. Eğer açık dünya oyunlarını seviyorsanız Gangstar Rio: City of Saints hoşunuza gidecektir.

 

YORUMLAR