Gangstar Vegas 1.7.0 (ios)

Gangstar Vegas

Gangstar Vegas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,355

  • Üretici

    Gameloft

Gangstar Vegas açık dünya tasarlanmış, aksiyon dolu görevleriyle dikkat çeken bir mobil oyun.

Gangstar Vegas, ücretsiz olmasıyla bizi bir hayli şaşırtan kaliteli bir aksiyon oyunu. GTA serilerinden alışkın olduğumuz açık dünya deneyimini başarılı bir şekilde mobile aktaran Gameloft, bu oyunla hayran kitlesini artıracağa benziyor.

Oyun her ne kadar açık dünya olarak tasarlansa da belli bir hikayeye bağlı. Şehirde dilediğimizce dolaşabileceğimiz gibi hikayeye bağlı görevleri yapmakta da özgürüz. 80 farklı göreve sahip olan oyun kısa sürede tükenmiyor ve uzun bir deneyim vaat ediyor. Bu tarz bir aksiyon oyununda görmeye alıştığımız silahlar ve çılgın araç modelleri Gangstar Vegas'ta da unutulmamış. Üstüne üstlük oyunculara kullandıkları ekipmanı ve yetenekleri geliştirme şansı a tanınmış.

Grafikleri ile Gangstar Vegas beklentilerimizin üzerinde bir performansa imza attı. Açıkçası ücretsiz olarak sunulup da bu denli kalitede grafiklere sahip çok az oyun var. Bu bağlamda Gangstar Vegas'ın oyunseverleri hayal kırıklığına uğratacağını düşünmüyorum.

Eğer açık dünya oyunları hoşunuza gidiyorsa ve bu deneyimi mobil cihazlarınızda yaşamak istiyorsanız Gangstar Vegas'ı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR