Garanti Emeklilik Cep Şube 1.0.08 (ios)

Garanti Emeklilik Cep Şube

Garanti Emeklilik Cep Şube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
Gökhan Abay
Gökhan Abay
YORUM YAZ

Garanti Emeklilik Cep Şube, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir Garanti emeklilik resmi finans uygulamasıdır.

Garanti Emeklilik Cep Şube, banka müşterilerinin emeklilik hesaplarıyla ilgili detayları görebilecekleri resmi bir finans uygulaması. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulamada, hesap detaylarınızı tüm ayrıntılarıyla görebiliyorsunuz. 

Garanti Emeklilik Cep Şube uygulaması, bizi bankanın diğer uygulamarından bildiğimiz bir sadelikle karşılıyor. Uygulamayı her yaştan insan kolaylıkla kullanabilir ve aldığı hizmetleri inceleyebilir. Garanti Emeklilik veya Garanti Bankası müşteri bilgilerini kullanarak kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Diğer yandan katılımcısı ya da ödeyeni olduğunuz sözleşmelerin özet birikim toplamını, fon dağılımını ve risk dağılımını görüntüleyebilir, hesap hareketleri adımından da ödemeleriniz hakkında tüm detayları takip edebilirsiniz.

Bunların yanında istediğiniz hesap ayarları değişikliklerini de kolaylıkla halledebilirsiniz. Garanti Emeklilik Cep Şube App Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor ve dilediğiniz zaman Parola Al diyerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Eğer bankanın müşterisiyseniz denemenizi öneririm.

YORUMLAR