Gardrops 1.0 (ios)

Gardrops

1.0
Gardrops
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gardrops, ikinci el alışveriş uygulamaları arasında ve güvenli.

Gardrops, ikinci el eşya alıp satabileceğiniz alışveriş uygulamaları arasında. iPhone ve iPad’inize indirip Facebook hesabınızla veya mail adresinizle hızlıca üye olup kullanabileceğiniz uygulamada ikinci el ihtiyacınız olan her şeyi bulabiliyorsunuz.

Her gün 8000’in üzerinde ikinci el eşyanın satışa çıkarıldığı site Gardrops’un iOS uygulaması oldukça pratik. Büyük hevesle mağazaya gidip aldığınız birkaç kez giydikten sonra sıkıldığınız veya herhangi bir sebeple mağazaya iade edemediğiniz eşyalarınızı Gardrops üzerinden hızlıca satışa çıkarabiliyorsunuz. Tek yapmanız gereken ürünün fotoğrafını çekmek, kısa açıklama girmek ve marka, kategori seçimi yapmak. Ürünü satışı esnasında kullanıcılarla etkileşime geçme şansına da sahipsiniz.

Online alışverişlerin en büyük sıkıntısı yanlış ürün gönderimi Gardrops’da karşımıza çıkmıyor. Ürün istediğiniz şekilde gelmezse destek ekibine durumu bildiriyorsunuz ve paranız iade ediliyor. Tabii ki satıcı da uzaklaştırılıyor. Ayrıca ürünün sorunsuzca elinize ulaştığınızda söylediğinizde satıcıya ödeme yapılıyor. Güvenli, ucuz alışveriş yapabileceğiniz bir uygulama arıyorasnız Gardrops’daki ürünlere göz atmanızı öneririm.

YORUMLAR