GateGuru

GateGuru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    11

  • Üretici

    GateGuru Inc

GateGuru uygulaması sayesinde havaalanındayken ihtiyaç duyabileceğimiz her türlü bilgiye kolayca erişebiliyoruz.

GateGuru, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir seyahat rehberi uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde havaalanında ihtiyaç duyabileceğimiz her hizmeti mobil cihazımız üzerinden takip edebiliyoruz. Kolay kullanılan bir arayüze sahip olan uygulamada sunulan özellikleri farklı başlıklar altında bulabiliyoruz.

Uygulamada 125 ABD havalimanı, 17 Kanada havalimanı, 31 Avrupa havalimanı, 29 Asya havalimanı ve 2 Avustralya havalimanı mevcut. Bu havalimanlarındayken uyuglamayı kullanarak check,in zamanlarını, terminalleri, kalkış-iniş saatlerini ve hava durumu bilgilerini kontrol edebiliyoruz. Tüm bu bilgilerin hepsi düzenli bir şekilde sunulduğu için takip açısından problem yaşamıyoruz.

Şayet bilmediğimiz bir havalimanındaysak yine uygulama sayesinde alanın krokisine bakıp gideceğimiz yeri kolaylıkla bulabiliyoruz. Eğer uçuştan önce veya sonra güzel bir yemek yemek istiyorsanız müşteri yorumlarından yola çıkarak beğenilerinize hitap eden bir mekan bulabilirsiniz.

Sorunsuz bir kullanım deneyimi sunan GateGuru, iş veya turistik amaçlı geziler için uçakla seyahat eden kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR