GB Haber

GB Haber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GB Haber, İOS tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir haber takip uygulaması.

GB Haber, İOS işletim sistemi taşıyan tabletlerimiz ve akıllı telefonlarımız üzerinde kullanabilecğeimiz bir haber uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulama sayesinde çevremizde neler olup bittiğini, gündemi meşgul eden haberleri ve en son gelişmeleri mobil cihazımızdan takip edebiliyoruz.

Uygulamayı özel kılan detaylar arasında gelişmiş kategorilendirme sistemi bulunuyor. Bu sistem ile birlikte sunulan herberlin her biri ilgili oldukları kategori altında toplanıyor. Kullanıcılar da hangi kategoriden haberler okumak istiyorlarsa o kategoriye girerek içeriklere göz atabiliyorlar. Spor, magazin, politika, flaş haberler ve çok daha fazlası bu uygulamada yer alıyor.

Uygulamayı Facebook veya Twitter hesaplarımız üzerinden giriş yaparak kullabiliyor ve ilgimizi çeken haberleri profillerimiz üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz.

Tarafsız ve zengin içeriğiyle Türk okuyucuların her kesimine hitap eden GB Haber, gündemi mobil cihazları üzerinden takip etmek istiyorsanız mutlaka göz atmanız gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR