Gear.Club 1.6.2 (ios)

Gear.Club

Gear.Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gear.Club, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunu.

Gear.Club, iPhone ve iPad’imde şimdiye kadar oynadığım gerek grafik gerekse de oynanış yönünden en iyi araba yarışı oyunu diyebilirim. Grafikler son derece kaliteli; özellikle arabaların içlerinin de gösterilmesi harika olmuş. Pistler de arabalar kadar detaylı hazırlanmış; aydınlatmalar, animasyonlar, efektler tek kelimeyle müthiş.

Mobil cihazlarda oynanabilir en iyi grafiklere sahip ve gerçekçi oynanış sunan araba yarışı oyunu diyebileceğim Gear.Club’da farklı oyun modlarının sunulması da oynanış süresini ciddi artıran etmenler arasında. Online olarak arkadaşlarınızla kapışma, turnuvalarda şansınızı deneme veya şampiyonluk yarışında en iyi olduğunuzu gösterme seçenekleriniz mevcut.

Garajda gerçeğiyle birebir modellenmiş göz alıcı egzotik otomobiller barındıran oyunun özelleştirme, yükseltme seçenekleri de hiçbir yarış oyununda bulunmuyor. Yarıştığınız aracın parçalarını yenilerken içini de görebiliyorsunuz.

Need For Speed’den alışkın olduğumuz harita üzerinden ilerlediğimiz oyunun tek kusuru iPad 2, iPad Mini 1, iPhone 4s ve daha eski modelleri desteklememesi. Yani bu cihazlardan birine sahipseniz yüksek kalitede grafiklere sahip bu yarış oyununu oynayamıyorsunuz; en azından şimdiki sürümde.

YORUMLAR