GecceRestoran 1.0 (ios)

GecceRestoran

1.0
GecceRestoran
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GecceRestoran, zevkinize ve bütçenize göre restoran önerisinde bulunan bir mobil uygulamadır.

GecceRestoran, dünyanın dört bir yanındaki en iyi restoranları, mutfakları ve fiyatları ile birlikte listeleyen bir mobil uygulamadır. Türk mutfağı başta olmak üzere birbirinden leziz tatları bir arada sunan uygulama ile zevkinize ve bütçenize en uygun restoranı bulmak sadece birkaç dakikanızı bulacak.

Yeni nesil mobil cihazlara uygun, son derece modern dizayn edilmiş arayüz ile karşımıza çıkan GecceRestoran uygulaması ile restoranları belirlediğiniz kriterlere göre bulabiliyorsunuz. Mutfak, öğün ve fiyat bazında filtreleme uygulayabiliyorsunuz. Mekan ve fiyat sizin için önem arz etmiyorsa iPhone’unuzu sallayarak restoran önerisi alabilirsiniz.

Konumuzu tespit ederek yakınınızdaki restoranları listeleme özelliğine de sahip olan uygulama, sadece restoran önerisinde bulunmuyor; restoranlar hakkında detaylı bilgi sunuyor. Daha önce o restoranda bulunmuş kişilerin yorumunu inceleyebiliyor, beğenip beğenmediğinizi belirtebiliyor, fiyatının uygun olup olmadığını görebiliyor, restoranın öne çıkan özelliklerini öğrenebiliyor, çalışma saatlerini öğrenebiliyor, tek dokunuşla arayabiliyor, harita üzerinden yerini öğrenebiliyor, check-in yapabiliyorsunuz.

GecceRestoran, bütçenize ve zevkinize en uygun restoranları bulmanıza yardımcı olan, tamamen Türkçe arayüz ile gelen eksiksiz bir restoran arama uygulaması.

YORUMLAR