Gemcrafter: Puzzle Journey 1.0.5 (ios)

Gemcrafter: Puzzle Journey

Gemcrafter: Puzzle Journey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gemcrafter: Puzzle Journey boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olan bir bulmaca oyunudur

Gemcrafter: Puzzle Journey oyunculara renkli ve eğlenceli bir oyun yapısı sunan bir mobil renk eşleştirme oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza veya iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Gemcrafter: Puzzle Journey'de bir hazine avcısı olan kahramanımız Jim Kraftwerk'in maceralarına tanık oluyoruz. Değerli mücevherlerin peşinde koşarak büyük hazineler elde etmeye çalışan Jim Kraftwerk bu serüveninde balta girmemiş ormanları, kar ve buz içerisindeki dağ tepelerini ve farklı mekanları ziyaret ediyor ve biz de ona eşlik ederek eğlenceye ortak oluyoruz. Hoş grafiklere sahip olan oyunda bölüm bölüm ilerleyerek en büyük hazineye doğru yol alıyoruz.

Gemcrafter: Puzzle Journey'in oyun mantığı aynı renge sahip olan mücevherleri birleştirmeye dayanıyor. Biz 3 veya daha fazla aynı renkteki mücevheri birleştirdiğimizde yeni bir mücevher elde edebiliyoruz ve bu mücevheri sonradan ihtiyacımız olduğunda kullanabiliyoruz. Yeterli sayıda mücevheri birleştirince de bir sonraki bölüme geçebiliyoruz. Eğer oyunu tek başınıza oynamanın yanında arkadaşlarınızla birlikte veya arkdaşlarınıza karşı da oynamak isterseniz arkadaşlarınızı oyuna davet edebiliyorsunuz.

Gemcrafter: Puzzle Journey yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap eden eğlenceli bir mobil oyun olarak nitelendirilebilir.

YORUMLAR