Geometry Dash Lite 1.70 (ios)

Geometry Dash Lite

Geometry Dash Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometrik şekilleri kontrol ettiğimiz oyunda engellerden kaçarak en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Geometry Dash Lite ücretsiz olarak indirebileceğiniz aksiyon odaklı bir beceri oyunudur. Bildiğiniz gibi bazı oyunlar son derece basit yapılarına rağmen eğlence ve aksiyon duygusunu çok başarılı bir şekilde yansıtıyor. İşte Geometry Dash Lite de bu oyunlardan bir tanesi ve oyunseverlere yepyeni bir deneyim sözü veriyor.

Oyunda tuhaf tasarımlarıyla dikkat çeken geometrik şekilleri kontrol ediyoruz ve birbirinden zorlu parkularda mücadele veriyoruz. Aksiyon dolu bir platform oyunu olarak dikkat çeken Geometry Dash Lite'de farklı türde engeller ve tuzaklar mevcut. Bunlara değmemeliyiz ve üzerlerinden zıplayarak aşmalıyız. Bu şekilde ilerleyerek en uzağa gitmeliyiz. Başlarda kolay ve sakin olan oyun yapısı belli bir süreden sonra hızlanıyor ve oyun git gide zorlaşıyor.

Oyunun en ilgi çeken yanlarından biri de kullanılan müzikler. Birçok oyuncu tarafından beğenileceğini düşündüğüm müzikler oyunun genel yapısına olumlu katkıda bulunuyor. Buna ek olarak oyunda son derece hassas bir kontrol mekaniği kullanılmış. Zaten oyunda yapmamız gereken komplike kombolor veya karmaşık hareketler yok. Yine de etkilere zamanında tepki vermeleri hoş bir ayrıntı.

Aksiyon dolu yapısı, kaliteli grafik ve müzikleri, hassas kontrolleriyle dikkat çeken Geometry Dash Lite'ı herkese öneriyorum.

YORUMLAR