Geometry Dash Meltdown 2.01 (ios)

Geometry Dash Meltdown

Geometry Dash Meltdown
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Dash Meltdown, hızlı tempolu platform oyunu ve oldukça popüler.

Geometry Dash Meltdown, hızlı tempolu platform oyunu olarak iOS'ta karşımıza çıkıyor ve oldukça popüler. Adından da tahmin edeceğiniz üzere geometrik şekillerin yerine geçip zorlu platformlara takılmadan ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu noktada sonsuz yapıda olduğunu düşünebilirsiniz ancak sonsuzluğa gitmiyorsunuz; birkaç bölüm sonra tempolu oynayışınızı durduruyorsunuz.

Ritim tabanlı aksiyon platform oyunu olarak öne çıkan Geometry Dash’in yenisinde geçilmesi çok daha güç yerler bulunuyor. Tek dokunma hareketinizle tuzakları geride bırakmanız gerekiyor. Başka bir deyişle karşınıza çıkan engelleri atlatmak için özel bir silahınız veya yeteneğiniz bulunmuyor; sadece uçarak kaçarak atlatıyorsunuz.

Seriyi ilk defa oynuyorsanız pratik yapma modunu es geçmemenizi tavsiye ederim. Bu modda nasıl ilerleyeceğiniz, engelleri nasıl atlatacağınız hızlı bir şekilde gösteriliyor. Oyundaki bölüm sayısı çok kısa olduğundan fazla geçmeden oyunu bitirebilirsiniz. Bu noktada level editor ile kendi bölümlerinizi yapma, diğer oyuncuların yaptığı bölümleri oynayarak devamlılığı sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR