Geometry Dash 1.911 (ios)

Geometry Dash

Geometry Dash
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Geometry Dash, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceği aksiyon dolu bir beceri oyunudur.

Geometry Dash klasik platform oyunları çizgisinde ilerlemesine rağmen işin içine dahil ettiği birkaç ekstra özellik ile rakiplerinden sıyrılmayı başarıyor. Ücretli olarak sunulan oyun bu özelliği ile ilk başta biraz önyargı oluştursa da indirip göz attığımızda ücreti hak ettiğini anlıyoruz.

Oyun temel olarak müzik üzerine kurulu. Ritim duygusuyla oluşturulan atmosfer oyuna benzersiz bir deneyim katıyor. Bana kalırsa Geometry Dash beceri ve refleks oyunları oynamaktan keyif alan kullanıcıların denemesi gereken bir oyun.

Oyunun aksiyon yönü bir hayli ağır basıyor. İlerlediğimiz platform boyunca çok sayıda engelle ve tuzakla karşılaşıyoruz. Bu engellerden kaçmak için hızlı bir şekilde hareket etmemiz ve gözümüzü dört açmamız gerekiyor. Game Center başarımlarını sergilediğimiz performansa göre açarak arkadaşlarımızla keyifli bir rekabet ortamı oluşturabilme şansına sahibiz.

Grafik olarak da beklentilerimiz seviyesinde yer alan Geometry Dash'i bu kategoriden kaliteli bir oyun oynamak isteyen herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR