Germinate

Germinate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Germinate, reflekslerinizi test eden ağaç büyütme oyunu.

Germinate, animasyonlarla zenginleştirilmiş görsellere sahip ağaç büyütme oyunu. Ufak boyutlu sayılabilecek oyunda reflekslerimizi kullanarak ağacın olabildiğince büyümesini sağllıyorsunuz. Ağacın ne kadar büyüyeceği parmaklarımızın ucunda.

Germinate hem iPhone hem de iPad’de rahatlıkla oynanabilecek bir oyun. Eve giderken yolda zamanın geçmek bilmediği vakit veya arkadaşınızı beklerken sıkıntınızı atmak adına açıp oynayabileceğiniz tarzda basit gibi görünen süper eğlenceli bir refleks oyunu. Oyunda önünüze çıkan şekillere dokunarak ağacın dallarını oluşturuyorsunuz ve ağacı büyütebildiğiniz kadar büyütmeye çalışıyorsunuz. Yani sonsuz yapıda bir oyun.

Ağacın dallarını oluşturmak hızlı düşünüp hareket etme özelliğine sahipseniz son derece kolay. Büyümek için tek yaptığınız dilediğiniz noktadan şekillere dokunmak. Bunu olabildiğince seri yapmanız gerekiyor. Dairenin kapanmasını beklemeden şekiller arasında geçiş yaparak ağacın dallarını ortaya çıkarıyorsunuz. Hangi noktadan gittiğiniz önemli değil ancak yıldızların olduğu noktalara yönelmenizde fayda var çünkü yıldızlar kısa sürede hızlıca büyümenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR