Gero

Gero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gero basit ve kullanışlı arayüzüyle zamanı verimli kullanabilmemiz için ideal bir seçenek haline geliyor.

Gero, iPhone ve iPad cihazları üzerinde işlevsel bir zaman takip uygulaması arayanların göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak sunulan Gero sayesinde, gerek özel gerekse iş yaşantımızda zamanı çok daha rahat ve hızlı bir şekilde ölçümleyebiliyoruz.

Uygulamanın en iyi yanlarından bir tanesi Apple Watch ile uyumlu bir şekilde çalışabilecek şekilde tasarlanmış olması. Uygulamayı kullanırken dilersek iPhone ve Apple Watch cihazlarımız ile eşleyebiliyor ve bu sayede zamanı her iki cihazdan da herhangi bir sapma olmadan takip edebiliyoruz.

Gero'nun özellikle öğrenciler ve çalışanlar için faydalı olacağını düşünüyorum. Bu uygulama sayesinde kendimize periyotlar ayarlayabiliyor ve bu periyotlar arasında belirli vakitlerde aralar ekleyebiliyoruz. Bu işlev özellikle test çözerken ne kadar sürede ne kadar soru çözeceğini ve ne zaman ara vermesi gerektiğini hesaplamak isteyen öğrencilerin işine yarayacaktır. Elbette toplantılar ve projeler üzerinde çalışırken de epey faydalı olabilir.

Uygulama göze hoş gelen ve her fonksiyonun düzenli bir şekilde yerleştirildiği bir arayüze yer verilmiş. Aradığımız özellikleri bulması birkaç saniyeden uzun sürmüyor. Zaman sizin için önemliyse ve onu yönetebileceğiniz bir araç arıyorsanız Gero beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

YORUMLAR