Getir 1.0.1 (ios)
Getir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    787

  • Üretici

    getir

Getir uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan kolayca günlük süpermarket alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz.

Getir uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının günlük süpermarket alışverişlerini mobil cihazlarını kullanarak evlerine kadar getirtebilmeleri için hazırlanmış güzel bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıktı. Uygulamanın kendisi ücretsiz olarak sunulsa da verilen hizmet tabii ki belli bir ücretlendirmeye tabi ancak ücretlendirmelerin makul olduğunu da belirtmek gerekiyor. Uygulamanın sade ve kullanışlı arayüzü ise herhangi bir sorunla karşılaşmanıza engel oluyor.

Uygulamada yer alan kuryeler önceden o kuryeleri kullanan kullanıcılar tarafından oylanıyorlar ve böylece kuryelerin müşteri beklentilerini karşılamaları gerekiyor. Zira kötü bir puanlamaya sahip olan kuryelerle diğer müşteriler de çalışmak istemeyeceklerdir ve bu durum belli bir hizmet kalitesinin mevcudiyetini garanti ediyor diyebilirim.

Hem nakit hem de kredi kartı ile ödeme sistemlerinden faydalanabilen uygulama, böylece alışverişlerinizi yaparken sorunsuzca ödemenizi de yapmanıza yardımcı oluyor. 7/24 çalışan bir servise sahip olması ise istediğiniz an ihtiyaç duyduğunuz malzemelere erişebileceğinizi gösteriyor. Dilerseniz kuryenizle direkt iletişime geçmeniz için de gereken araçlar uygulama içerisinde mevcut.

Hızlı çalışan ve her detaya kolayca ulaşabileceğiniz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan Getir, elbette doğru bir şekilde çalışabilmek için bir internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Lakin kota harcama miktarı çok olmadığı için 3G üzerinde bile sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum.

Yeni bir günlük alışveriş uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum. Fakat uygulama şimdilik sadece İstanbul şehrinde faaliyet gösteriyor.

YORUMLAR