Getodo

Getodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Getodo uygulaması sayesinde yapmamız gereken görevleri hızlı bir şekilde takip edebiliyor ve görevleri dilediğimiz gibi düzenleyebiliyoruz.

Getodo, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz pratik ve kullanışlı özellikler içeren bir yapılacaklar listesi oluşturma uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak sunulmasıyla ön plana çıkan Getodo sayesinde yapmamız gereken işleri ve planlarımızı uygulama içerisinde ekleyebiliyor ve unutulma risklerini sıfıra indiriyoruz.

Uygulamanın özellikle unutkan ve yoğun tempoda çalışan kişilere uygun olduğunu belirtmeliyiz. Birden fazla görevle meşgul oluyor ve sorumluluğunu aldığınız işleri yönetmekte zorlanıyorsanız Getodo ile düzenli bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Getodo'da son derece sade ve kolay anlaşılır bir arayüze yer verilmiş. Aradığımız her özelliği karmaşık işlemler yapmadan bulabiliyoruz. Kolay kullanım özellikleri kaydırma hareketleri ile destekleniyor. Sürükle-bırak yöntemiyle önem sıralaması gibi birçok görev düzenleme işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Uygulamada bulut tabanlı senkronizasyon desteği sunuluyor. Bu sayede oluşturmuş olduğumuz görevleri internet bağlantımızın olduğu her yerden takip edebilme şansına sahip oluyoruz. Elbette oluşturulan görevleri başkaları ile paylaşma imkanımız da var.

Eğer hem günlük hem de profesyonel yaşantınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir yapılacaklar listesi uygulaması arıyorsanız Getodo'yu denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR