GetYourGuide 1.2.3 (ios)

GetYourGuide

GetYourGuide
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GetYourGuide uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan mekan ve konumlara dair rehber bilgileri edinebiliyorsunuz.

GetYourGuide uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak kolayca çevrelerindeki ilginç mekan ve gezilecek yerleri bulabilecekleri, aynı zamanda buralara dair bilet, rezervasyon gibi işlemleri tamamlayabilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor. Dünyanın her yanındaki konumları kapsadığı için kullanırken hem kendi yaşadığınız şehri keşfetmek hem de gezilerinizdeki ilginç yerleri bulmak için tüm fırsatları değerlendirebiliyorsunuz.

Elbette uygulamanın GPS desteği bu konuda sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Zira GPS ile konum belirlemeyi açtıktan sonra hemen çevrenizdeki ilginizi çekebilecek yerler uygulama tarafından sunuluyorlar ve o konumlara dair diğer kullanıcıların yorumlarını da inceleyebiliyorsunuz.

İlginizi çeken mekanın rezervasyon ya da bilet gerektirmesi halinde bunları da yine uygulama üzerinden satın almak mümkün. Dolayısıyla sıra beklemeden veya gişelerle uğraşmadan hemen biletlerinizi temin etmek çok kolay bir hale geliyor.

Eğer beğendiğiniz yerleri hemen ziyaret etme imkanınız yoksa fakat daha sonra yeniden hatırlamak istiyorsanız favorilerinize ekleyerek saklama olanağınız da var. Eğer henüz gitmediğiniz bir şehir ya da konum hakkında bilgi almak istiyorsanız uygulamanın arama fonksiyonundan faydalanarak sizden uzaktaki yerler hakkında tüm detayları öğrenmek de elinizde.

Tatilini renklendirmek yahut yaşadığı yeri daha iyi tanımak isteyenler için denenebilecek güzel uygulamalardan birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR